Partnerzy wspierający
KGHM Orlen Tauron
O nas

Green-news.pl to internetowy serwis informacyjny. Piszemy o działaniach, dzięki którym ludzie ograniczają swój negatywny wpływ na środowisko, a przy tym dbają o własne zdrowie i komfort życia. Przeczytacie tutaj między innymi o:
- proekologiczych działaniach podejmowanych przez świat biznesu, 
- działaniach na rzecz ochrony środowiska i klimatu oraz czystego powietrza, 
- recyclingu i upcyclingu,
- wpływie codziennych ludzkich wyborów, nawyków, stylu życia na środowisko i klimat. 

e-mail: kontakt@green-news.pl

 


 

Nasi redaktorzy
Justyna Piszczatowska
Redaktor naczelna

W dziennikarstwie od 2006 r. Zaczynała w "Gazecie Giełdy Parkiet", gdzie specjalizowała się w tematyce szeroko pojętej elektroenergetyki. Później publikowała również w "Rzeczpospolitej", "Bloomberg Businesweek Polska", w serwisie internetowym "Wysokie Napięcie", który współtworzyła, a ostatnio w "Dzienniku Gazecie Prawnej" 

W latach 2015-2018 była czterokrotnie nagradzana w konkursie Towarowej Giełdy Energii za najlepsze artykuły poświęcone rynkom energii elektrycznej i gazu. W 2017 roku otrzymała tytuł Dziennikarza roku.

Pokaż wszystkie artykuły autora
Aleksandra Nowakowska
Dziennikarka

Dziennikarka i redaktorka z 20- letnim doświadczeniem zawodowym. Współpracuje na stałe z miesięcznikiem psychologicznym Sens, portalem zwierciadlo.pl oraz przy projektach agencji Valkea Media. Pracowała m.in.: w luksusowych pismach lifestylowych: Twoim Stylu i Urodzie Życia. Autorka publikacji książkowych o dietetyce i zdrowym stylu życia.

Pokaż wszystkie artykuły autora
Agnieszka Pięta

Studentka „Dziennikarstwa i nowych mediów” na warszawskim Collegium Civitas. Zainteresowana kwestiami ochrony środowiska, minimalizmu i ideą zrównoważonego rozwoju. 

Pokaż wszystkie artykuły autora

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies